LOO OMA REAALSUS
 
Võta vastutus oma tunnete ja mõtete eest ning kirjuta ise oma elu stsenaarium! Sa oled iseenda looming!

 

Kontakt

ENERGIA

 

Kõik on energia! Tihtipeale inimene ise blokeerib oma eluenergiat negatiivsete mõtete, üleliigsete tegude, teiste eest vastutamise ja nende elu elamisega. Õnneks saab seda säilitada ja ka koguda. Tule, vaatame koos, kuidas sinu energia liikuma panna!

KESKENDU ISEENDALE

 

Keskendudes iseendale, tunned ennast hästi ja lood oma südamesse rahu. Tundes end hästi, olles rahul iseenda ja oma eluga, nakatad ka lähedasi, kolleege, naabreid, tervet inimkonda. Õppides nautima iseennast, leiad ja näed kõiges vaid positiivset.

 

 

 

 

ACCESS CONSCIOUSNESS

 

See on tehnika, millega saad muuta oma elus asju, mida sa siiani muuta pole saanud. See toimib igas eluvaldkonnas ja paljude probleemide puhul - depressioon, unehäired, ärevus, suhted, töö, raha. See annab sulle võimaluse elada teadlikult ja piiranguteta. Inimene on iseenda piirangute vang! Tegelikult piire pole, kõik on võimalik!

AVASTA ENNAST
 
Kas oled pinges ja rahulolematu? Ebakindel ja kahtlev oma otsustes? Kas oled emotsionaalselt sõltuv ja sind iseloomustab ennastkahandav mõtteviis? Kas oled ummikus ja ei tea, mida edasi teha? Tule ja õpi, kuidas ennast aidata! Leia tee iseendani ja seeläbi rahuldustpakkuva eluni!
 

"Armastage ennast, ja teil algab romaan, mis kestab elu lõpuni!"

Oscar Wilde

 

"Julgeda — tähendab kaotada mingiks ajaks jalgealune. Mitte julgeda — tähendab kaotada elu."

Søren Kierkegaard

 

"Universumis on üks punkt, mille parandamise vajaduses võid kindel olla — sina ise."

Aldous Huxley

 

"Kuigi ümbrus on sama, elab igaüks meist erinevas maailmas."

Arthur Schopenhauer

"Ma olen ainult omaenda loo ämmaemand. Selle ellu aitamisega on küllalt tegemist."

Sebastian Barry

 

"Iga kord, kui sa ei järgi oma sisemist sundust, tunned, kuidas kaotad energiat, kaotad jõudu — tunned, et oled vaimselt surnud."

Shakti Gawain

 

Name *

Email *

Subject

Message

Your details were sent successfully!

"